PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 179
ocen
6,6 10 1 56179
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

Wcześniej mi umknęła, oglądałem dopiero teraz i bawiłem się przednio.

Czytałem kilka wypowiedzi poniżej i jestem zdziwiony mocno, że ludzie gubili się w wątkach tego filmu...

Oryginalny scenariusz i dobre wykonanie. Polecam !

ocenił(a) film na 7
fryderyk

Zaskakująco dobra komedia, bardzo ciekawy film. Początek jest rewelacyjny, niestety gdzieś od środka zwariowane pomysły i tempo nieco siadają, ale nie zmienia to faktu, że zabawa jest dobra. Nieźle zagrany, zwłaszcza młody Królikowski rewelacja...
Nawet tabun polskich aktorów na których w większości nie mogę patrzeć z przejedzenia wcale mnie nie odstraszył.
Dobry, inteligentny żart, wyważenie całości, pomysł na postaci, sytuacje, całą fabułę i jej szczegóły z wyższej półki.
Bardzo dobre jak na polską komedię zdjęcia, ciekawe filtry, a co za tym idzie kolorystyka "taśmy".

Miejscami jest wręcz zachwycający, choć tylko miejscami. Naprawdę udana produkcja, widać że mamy jeszcze potencjał w swoim kinie, szkoda, że tak rzadko jest uwalniany. Polecam
7+/10

ocenił(a) film na 9
fryderyk

Potwierdzam, oglądałem już któryś raz i polecam innym. Można się pośmiać z biegu zdarzeń, głównych bohaterów oraz całej drogi przebytej przez Woltera. Jeśli umknie komuś chociaż chwila, może zgubić wątek, a więc film od początku do końca ogląda się z ciekawością i zastanowieniem co zaraz się wydarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones