PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 179
ocen
6,6 10 1 56179
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

Nie kupować, nie ściągać, nie oglądać! Po obejrzeniu połowy filmu musiałem go wyłączyć, tego się nie da oglądać. Debilne proste teksty, które wogóle nie śmieszą - polskie dno.

ocenił(a) film na 9
Freddy

ta, a ciebie pewnie bardziej smieszy jak faceci kopia sie po jajach, a potem na siebie sikaja. pozdrawiam.

Freddy

no to chyba ci się filmy pomyliły.
Ciało jest jedną z lepszych polskich komedii, teksty są świetne, śmieszne, postacie przedstawione fajny sposób i co najważniejsze grają w nim super aktorzy.
Więc nawet jeśli tobie nie przypadł do gustu to nie masz prawa go tak radykalnie oceniać, ponieważ jak sam mówisz nie zobaczyłeś go do końca.

ocenił(a) film na 10
Freddy

Freddy pewnie nie zrozumiał wyrafinowanego związku przyczynowo-skutkowego ;)

ocenił(a) film na 1
Freddy

Powiem Ci krótko Zgadzam się z Tobą w 100 % film jest do Bani !! Strta czasu,totalne dnooooo. Nara

ocenił(a) film na 7
alex_72

to ja dołączam jeszcze jedno zdanie rozkazujące: oglądać do końca, a potem oceniać!

ocenił(a) film na 8
Freddy

Może to Ty masz zły gust a nie film jest zły ;p Mi osobiście film przypadł do gustu, jeśli jest ktoś fanem polskich komedi to polecam. PoZDR

ocenił(a) film na 4
Freddy

nie jestem fanka polskich komedii, nie licząc takich klasyków jak "seksmisja", czy nieco nowszych "poranek kojota".
w wiekszosci wszystkie sa do siebie podobne i niesmaczne zeby nie powiedziec ciezkostrawne. co kto lubi oczywiscie ale ten wydal mi sie jednak (mimo przeklenstw i motywu gangsterskiego - a jakze!) inny. orginalny a przez to chociazby pociagajacy i przykuwajacy uwage. zdecydowane wiec 7/10. podpisuje sie pod "zdaniem rozkazujacym - ogladac filmy do konca!" :P
byc moze ze nie jestes kompletnym kretynem ktory filmu i komizmu sytuacyjnego nie zrozumial, a jedynie czlowiekiem o innym niz prezentowane w filmie poczuciu humoru jednak ten post jest nie na miejscu. to ze nie podobal sie Tobie nie znaczy przeciez ze nie moze podobac sie komus innemu a takimi gadkami mozesz kogos zniechecic. obejrzec wiec i samemu ocenic. Tobie sie nie podobalo "cialo" ja nie cierpie "american pie", ale sa gusta i gusciki, o ktorych mozna dyskutowac ale trzeba je uszanowac.
mam nadzieje ze zgodzisz sie przynajmniej z ostatnim zdaniem, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
ja_tu_tylko_sprzatam

Szczerze mówiąc, to ja też uważam film za totalną szmirę, moje usta nawet nie drgnęły przez całe 1,5h. Bryndza z majonezem.

ocenił(a) film na 1
olw

Tak słodko bryndza z majonezem ? Raczej naleśniki z kichą ! Pozdro

ja_tu_tylko_sprzatam

"(...) a takimi gadkami mozesz kogos zniechecic."

Erm... w takim razie, skoro forum nie jest miejscem na wyrażanie własnego zdania, to gdzie człowiekowi WOLNO napisać, że film jest do bani?

O gustach się nie dyskutuje, nie ma złych, ani dobrych. Nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba. Skąd Wy ludzie wiecie, że to autor ma zły gust, bo mu się nie podobało, a nie, że to Wy macie zły gust, bo Wam się podobało? Radzę co poniektórym przemyśleć swój post, zanim go wyślą.
Pozdr

ocenił(a) film na 4
_eFFcia_

Film poniżej poziomu gówna.
Nie kupować, nie ściągać, nie oglądać! -> czy to jest konstruktywna krytyka? wypowiedzenie się o filmie? osoba, która nie ogłądała tego filmu po przecyztaniu tego posta prawdopodobnie nie będzie miała ochoty go zobaczyć, a moze właśnie tej osobie spodobałby się, he? podkreslam jeszcze raz, o gustach sie dyskutujr - po to jest wlasnie forum, ale gusta sie szanuje. mi sie film podobal, zalozycielowi tematu - nie. okey, rozumiem. wolno mui napisac ze jest do bani, ale byc moze powinien zrobic to w sposob kulturalniejszy i mniej nachalny? coz.. a moze to mi sie cos pomieszalo i forumn powstalo po to zeby pisac posty typu "ten film to kupa gowna" albo "ten film jest supcio hipercio" i odpowiadac tylko "masz racje" "nie masz racji"?

ocenił(a) film na 1
Freddy

Popieram w 100%. Ten film to najgorszy chłam, od którego lepsze są nawet "Podwodnego życia ze Stevem Zissou" czy "RRRrrr". Dziwią mnie porównania "Ciała" do "Seksmisji". He he, ta młodzież...Dobre żarty na forum.

krzylo

a ja myślę że jak na polskie kino to dobrze sklecony.jedna z nielicznych komedii ostatnich lat po oglądnięciu której miałem wrażenie że od początku do końca mieli do niego scenariusz. cóż forma zerżnięta z kina zachodniego. ale nie najgorzej. a co do tego poziomu gówna to w odniesieniu do polskiego kina to bym nie przesadzał. bo żeby jakikolwiek polski film obejrzeć trzeba by się w tym gównie nurzać biorąc pod uwagę jakość naszego kina:)

Freddy

Zgadzam się w 100 procentach. ŻENADA, GNIOT, PORAŻKA...
Z tej półki polecam WEEKEND U BERNIEGO.Podobny pomysł, a o kilka klas lepiej zrobiony, śmieszniejszy. Porządne amerykańskie kino rozrywkowe, bez ambicji artystycznych (na szczęście!).

ocenił(a) film na 6
Freddy

eFFcia: Jest pewna subtelna różnica między wyrażeniem własnego zdania a wyrażeniem własnej frustracji. Rozumiem, że autorowi tematu film się nie spodobał, bo ja też po pierwszym obejrzeniu uznałam go za zwyczajnie głupi (a co można mówić po obejrzeniu połowy :P) Jednak jeśli człowiek decyduje się na wyrażenie swojej opinii na forum (a zwłaszcza, jeśli dodaje nowy temat), powinien zrobić to w sposób bardziej przemyślany i kulturalny.
Swoją drogą, nie wydaje mi się, żeby takie "recenzje" mogły zniechęcić kogoś do obejrzenia filmu, bo nie świadczą one o jego niskim poziomie, ale o niskim poziomie autora ;)

arturrosky: Dobrze powiedziane z tym nurzaniem się w gównie polskiej kinematografii ;) Ja też uważam "Ciało" za jedną z lepszych polskich komedii ostatnich lat. Ale, jak mówię, moje pierwsze wrażenie było słabe, film zasługuje na obejrzenie go kilkakrotnie. Opinia osoby, która poświęciła mu 45 minut jest niewiele warta.

ocenił(a) film na 8
Freddy

DOBRY FILM KURDE! To nie jest komedia typu (przykład) Straszny Film czy American Pie, że mamy ryczeć ze śmiechu, to dobrze zrealizowana dobrze nakręcona ciekawa Polska komedia dla inteligentnych ludzi i jak komuś nie pasi nie musi oglądać, ale nikogo tu nie potępiam bo sam jestem za szczerym wyrażaniem swoich opini na forach. Komuś się nie podobał, ma prawo nazwać go gównem. Ja nazwę go rewelacją bo lubię komedie w tym stylu, jednak jedyny mały minusik to brak oryginalności, motyw z trupem i chęć pozbycia się zwłok widziałem już w jakimś filmie (o ile nie kilku) no a nie chronologiczność wydarzeń to kolejne Pulp Fiction. <8/10> -Osobiści polecam!!!

ocenił(a) film na 5
Freddy

no cóź. nie wiem czy autor tamatu wgle ma gust ( proszę wybaczyć jeśli b. mocno obraziłam ), ale jak koś ocenia 80% obejrzanych filmów na ocenę 10. nie wiem może same takie super filmy oglądałeś. zaraz jeszcze raz zobaczę Twe ocenione, w razi czego honor zwrócę. poza tym nie lubię ordynarności. co do filmu - powyżej przeciętnej czyli całkiem dobry. podobała mi się gra aktorska królikowskiego. ; D
6/10.

ocenił(a) film na 6
FREDLINA

Prawda jest taka, że film trzeba uważnie oglądać i nie pomijać żadnej sceny. Jak się coś pominie potem nie wiadomo o co chodzi bo ogólnie fabuła skomplikowana się robi coraz bardziej ;P

ocenił(a) film na 9
Freddy

wiesz... czytając twoja wypowiedź, zastanawiam się ile możesz mieć lat. 12, 13, 14?
wydaje mi się, że to zbyt ambitny film jak na ten wiek...
wiesz w czym tkwi problem? trzeba trochę ruszyć mózgiem (tak, właśnie w tym momencie podważam kwestię isnienia twojego mówzgu), a to jak widać sprawia ci nie lada kłopot.
przy okazji... Twoja wypowiedź chyba nie mogla być juz bardziej prostacka i prymitywna ;/

ocenił(a) film na 3
cleverdaria

"wiesz w czym tkwi problem? trzeba trochę ruszyć mózgiem (tak, właśnie w tym momencie podważam kwestię isnienia twojego mówzgu), a to jak widać sprawia ci nie lada kłopot. "

Naprawdę? Podpowiedz mi proszę, w którym dokładnie momencie trzeba ruszyć tym mózgiem, bo chyba coś przeoczyłem, a film oglądałem dwa razy i za drugim był jeszcze mniej śmieszny niż za pierwszym :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones