PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 185
ocen
6,6 10 1 56185
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

jednak w ujęciu całości film mnie nie porwał. Pomysłowa, jednak nie do końca udana próba stworzenia rodzimej czarnej komedii na wzór Tarantina i Ritchiego. Pozycja warta obejrzenia, ale jednorazowo.

ocenił(a) film na 10
litwosxd

buahahahaahahaaha

ocenił(a) film na 4
sanczopansa

Co Cię tak śmieszy?

ocenił(a) film na 10
litwosxd

twoj komentarz.

ocenił(a) film na 4
sanczopansa

Możesz rozwinąć?

użytkownik usunięty
litwosxd

Ten film genialny, rzadko się zdarza aby polski film miał tak świetny scenariusz. Podejrzewam ze załapałeś o co w tym filmie chodzi i dlatego o ci się nie spodobał

ocenił(a) film na 4

Myślę, że wszystko załapałem, po prostu nie poczułem klimatu. Jest wiele lepszych współczesnych polskich komedii, m. in. "Testosteron" tych samych twórców.

użytkownik usunięty
litwosxd

skoro wszystko załapałeś top wyjaśnij mi dlaczego Wolter miał na sobie dres kiedy otworzy trumnę w sanktuarium. bo tego nie zajarzyłem

ocenił(a) film na 9

Dlatego. że jak spadł na drzewo jako spadochroniarz, przebrali go w dres, że niby utonął jak biegał ; )

użytkownik usunięty
Bohater_Drugoplanowy

no i po co odpowiadałeś? pytałem się o to litwosxd aby go sprawdzić..ehhh

ocenił(a) film na 9

bo tak czekało 5 dni, musiałam się pochwalić przecież

ocenił(a) film na 4

Ech, cholera, nie znałem odpowiedzi na to pytanie.

ocenił(a) film na 7
litwosxd

Mam podobne odczucia względem tego filmu co Ty. Film niby fajny, ciekawa historyjka o zwłokach, które dziwnym zrządzeniem losu sprawiają kłopoty przypadkowym osobom. I rzeczywiście twórców "Ciała" zainspirował chyba Quentin Tarantino. Szczególnie te retrospekcje w fabule. Ale mnie też ten film nie porwał, naprawdę śmiesznych scen jest tu niewiele. Obejrzeć można, ale wg mnie jest wiele innych, śmieszniejszych i bardziej wciągających polskich komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones