PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 179
ocen
6,6 10 1 56179
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

jw. bo ja już nie wiem. Obstawiałam za Puchatkiem, ale przecież "Puchatek to dzieciak - wpierdziela miód i śpiewa głupie piosenki" xD.

bleeeeeeeeeeee

Kiedyś z kumplem długo debatowaliśmy i doszliśmy do wniosku że ojcem jest: Ryjek z Muminków. 1.Jest pewne fizyczne podobieństwo. 2. To najprawdopodobniej jest ktoś z poza 100 milowego lasu bo kangurzyca przybywa do lasu już z maleństwem. 3.Ryjek to frajer i kretyn więc na ojca się nie na daje więc dlatego się rozstali a ona przeniosła się z powrotem w rodzinne strony:)

Sajjad

Możliwe. Ale dla mnie i tak Tygrysek. Lubi Maleństwo, spotyka się z nim, przychodził do Kangurzycy na tran...poza tym jest taki...rozbrykany xD

Sajjad

Ryjek nie może być ojcem Maleństwa bo jest impotentem a poza tym to jeszcze dzieciak.........:-)

bleeeeeeeeeeee

Stawiam na Prosiaczka. Zrobił dziecko, a że jest świnią, to po wszystkim opuścił Kangurzycę, nawet alimentów nie płaci :)

ocenił(a) film na 6
Gh0st

A ja myślę, że Kłapouchy xD Jest taki niepozorny :P
Hym... A może Hefalump xD

użytkownik usunięty
Glebacz

a mi to się wydaje, że kangurzyca bzyknęła się ze wszystkimi pokoleji i sama nie wie kto jest ojcem :D pozdro

ocenił(a) film na 7
Gh0st

Sku*wiel:)

bleeeeeeeeeeee

A może Kangurzyca została zapłodniona in vitro???

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
bleeeeeeeeeeee

Prosiaczek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones