PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 179
ocen
6,6 10 1 56179
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 7

Szukam podobnego filmu (amerykańska komedia), gdzie dwóch chłopaków znajduje w jakichśtam okolicznościach ciało bogatego biznesmena (chyba mafioza), ganiają z tym ciałem i próbują się go pozbyć. Gdy są na jakiejś imprezie (chyba w domku na plaży), kładą trupa na kanapie i inni goście siadają, coś do niego mówią, ale nikt nie zauważa, że facet nie żyje.

Proszę, pomóżcie. Z góry dzięki!

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Zabawnie się składa bo wczoraj oglądałam ten film. Jestem pewna ,że chodzi Ci o Weekend u Berniego. Świetna komedia. Napisz mi czy to o ten film Ci chodziło. Mam nadzieję ,że pomogłam :)

ocenił(a) film na 7
TheLejdis

O to chodziło! Jesteś wielka :) A przy okazji wszystkiego naj w nowym roku!!! :)

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Dziękuję i nawzajem! Napisz potem czy Ci się podobało, ja właśnie oglądam drugą część. Polecam mimo iż nie jest tak świetna jak pierwsza. :)

ocenił(a) film na 7
TheLejdis

Właśnie obejrzałem. Niemożliwy film. Dosłownie rżałem ze śmiechu. Równie dobry jak "Ciało". :) Obiecałem sobie w 2013-stym roku obejrzę drugą cześć.

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Tak, to jest Weekend u Berniego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones