PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 179
ocen
6,6 10 1 56179
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

recenzja

ocenił(a) film na 1

Trzeba być naprawdę "wybitnym"twórcą filmowym żeby stworzyć takie badziewie i dno jakim jest film "Ciało" i jeszcze nazwać go komedią.

ocenił(a) film na 5
Leonard_Lemar

Trzeba być naprawdę "wybitnym" krytykiem filmowym, żeby napisać takie badziewie i dno, jakim jest ten "tekst" i jeszcze nazwać go recenzją.

Boghas

Popieram autora recenzji. Film jest nudny za dużo rzeczy jest poruszonych i nie wiadomo o chodzi. Dla mnie beznadzieja. Tego nie można nazwać komedią.

ocenił(a) film na 7
pg1983

Skoro ten film był dla ciebie za trudny to zabierz się za dzieła pokroju Zmierzch, tam napewno wszystko zrozumiesz.

ocenił(a) film na 10
Boghas

a ja zgadzam się z (Boghas`em) ten "text" nie jest recenzją tylko jest marnym jej odpowiednikiem. Mnie się film podobał. natomiast słyszałem że niektórym on się nie podobał. Film przecież zajoł 2 miejsce za najlepszy film polski w 2002 to już o czymś mówi. PRAWDA?

ocenił(a) film na 4
mrlech

4/10

Nic ciekawego! Pod koniec już się poplątałem - dzielenie filmu na
kawałki i wrzucenie tej układanki na ekran było decyzją błędną. Dla mnie
tylko jeden fajny moment: w samolocie :P Reszta prezentuje typowy polski
poziom...

LA4

Typowy polski poziom czyli? Has, Polański, Wajda, Holland, Munk, Falk,
Kieślowski, Konwicki?

ocenił(a) film na 7
LA4

Równie dobrze można powiedzieć że mieszanie Pulp Fiction było decyzją błędną...a tam moim zdaniem trudniej było z tego wyjąć całość(oczywiście to jest jednak inny poziom kina).Tutaj może nie wyszło to do końca, ale wyszło dobrze. No i film w kilkunastu scenach śmieszny, ciekawa fabuła. Jest dobrze.

ocenił(a) film na 8
LA4

Brak chronologii wydarzeń był zdecydowana zaletą tego filmu. Skoro dla Ciebie była to wada to wnioskuję że wolisz produkcje gdzie zdarzenia dzieją się w czasie rzeczywistym a fabuła jest nieskomplikowana i prosta.

Leonard_Lemar

Nudny film, "bardzo" poplątany przez co trzeba go bardzo uważnie ogladać... pare śmiesznych tekstów jest;P No ale to komedia w końcu;]

użytkownik usunięty
gerais

Pff... Rewelacyjny! ;DDD

ocenił(a) film na 3

Chvjnia z grzybnią, panie... Film mial ogromny potencjał, który kompletnie zmarnowano. Zaśmiałem się może ze trzy razy - przy tekście o "kolesiu, który przez półtora roku zastanawiał się kto walił kangura", przy rozmowie w taksówce o ustalenie ojcostwa Maleństwa i przy podmienianiu zwłok Woltera na zakonnicę - neseser lecący przez okno mnie zniszczył. Ale to mało, żeby to cuś nazwać w ogóle komedią. Nawet scenki pokazywane przy napisach, mające być chyba jakimiś wpadkami z planu, były nadzwyczaj nieśmiesznie

Jeden mały plusik to aktorstwo Królikowskiego. Facet wypadł rewelacyjnie, proponuję żeby w przyszłych filmach również grał tylko zwłoki :P

ocenił(a) film na 10
Malakhai

ostatnie zdanie świetne!! jestem tego samego zdania żeby Królikowski grał zwłoki!

Malakhai

pierdolenie... film byl dobry, a jesli dostrzegles tylko trzy zabawne scenki no to gratuluje jestes bystrzak :)

gerais

Że też głupi twórcy każą film oglądać uważnie no! Kretyni! Przecież filmy
są tylko tłem do popcornu i coli! Najlepiej, żeby były o niczym, dowcipy
były z okolic toalety a fabuła jakby napisana przez przedszkolaka! Wtedy
szanowny widz zrozumie!

ocenił(a) film na 8
Stanley_Hartman

Brawo!
Chciałem mniej więcej w ten sam sposób skwitować powyższą dyskusję.
Film nieco bardziej zagmatwany przy, którym trzeba uważniej patrzeć w ekran a nie bawić się komórką, jeść popcorn i pić z kumplami. Wymaga LEKKIEGO skupienia od widza i ROZUMNEGO obejrzenia, a już się ludziom nie podoba, nie rozumieją, nudzą się (niepotrzebne skreślić). Zatem polecam inny film zaczynający się na C a kończący na o.. Cia _ _ o..

ocenił(a) film na 9
Stanley_Hartman

To masz ciekawe wyobrażenie o filmach.

gerais

Bo film się ogląda a nie dłubie w nosie

ocenił(a) film na 10
Leonard_Lemar

Film Rewelacja... Tomasz Karolak odegrał w tym filmie rewelacyjną rolę! Mistrzowskie wykonanie... TAkich KOmedii powinno być Zdecydowanie w POlkiej scenerii... bo mamy aktorów tylko Wiecej kasy POtrzeba^^

ocenił(a) film na 8
Smoothjazz

recenzja p. założyciela rozbawiła mnie niewiarygodnie: aż się ciśnie na usta : więcej takich recenzji!!! (a nie będzie się traciło czasu na czytanie gówna)

ocenił(a) film na 9
Leonard_Lemar

Właśnie skończył lecieć na jedynce...
Pogmatwany, ale moim zdaniem właśnie o to chodzi - moja 9-letnia siostra się dobrze przy nim bawiła! Znaczy to mniej-więcej tyle, że nawet dziecko za nim nadąża, więc nie rozumiem zarzutów pod adresem wielowątkowości - średnio rozgarnięty widz będzie rozeznany w fabule. Może nie ryczałem ze śmiechu (o to u mnie trudno), ale mimo wszystko bawił, był świetny.

Takie pytanie - jeśli "Ciało" było nudne, to co jest zmienne/dynamiczne/barwne/ciekawe?

Aoba

właśnie.... co jak co, ale że "Ciało" było nudne to powiedzieć nie można, nie było kiedy się nudzić żeby za nim nadążyć :D

ocenił(a) film na 6
Leonard_Lemar

Ee, nie było takie złe. Można było się pośmiać w paru momentach.

użytkownik usunięty
Ekranizacja

Ja śmiałam się w więcej niż kilku momentach:)

użytkownik usunięty

autor tematu ma kijowe poczucie humoru... 8/10

ocenił(a) film na 8

I chu_owy gust zapewne też.

ocenił(a) film na 7
Leonard_Lemar

Trzeba być wybitnym kretynem pisząc takie rzeczy i nie mając pojęcia o kinie. Skoro tego filmu nie zrozumiałeś, to że tak powiem, wróć do swoich kreskówek na mini-mini i za kilka lat bierz się za ambitne filmy.

Xedrios

Nie! Trzeba być wybitnym kretynem, żeby zakładać konto tylko po to, by ocenić jeden jedyny nielubiany film na 1/10! ;)

ocenił(a) film na 9
GstV

nudny? moim zdaniem jedna z lepszych polskich komedii 8/10

teoria1

on jest tak pokręcony i nierealny, ze az smieszny;]
9/10 a co sie bede!

ocenił(a) film na 4
Leonard_Lemar

Nie wiem, ten film nie jest jednym z tych dzieł które zostaję w pamięci.
Można sobie go obejrzeć na nudę, od nie chcenia, ale fatygi już wart nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones