Rafał Królikowski

7,0
8 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Królikowski

Rafał:)

użytkownik usunięty

Pan Królikowski pochodzi z mojego miasta ze Zduńskiej Woli;-) Nawet chodze do tego samego instruktora teastralnego do którego on chodził. Pozdr.:)

Witam rodaczko tesh mam ten zaszczyt mieszkać w tym samym mieście ech... Zduńska Wola pozdro

użytkownik usunięty
filipina7

heh ja chodzilam to tego samego liceum co Rafal :) do drugiego L.O :)

no i ja tesch tu mieszkam tylko ze tu jest do dupy strasznie

Hmm a moglabyś napisać kto był jego instruktorem? wiem, że swoe pierwsze kroki stawiał w MDK i MDK "Na pięterku". A'propos - z naszego miasta wywodzi się paru dobrych aktorów oraz wiele gwiazd jest ściśle związanych z naszym miastem... zagłębie talentów :)))))

Ja też jestem ze Zduńskiej Woli. Piękne miasto noi mam to samo nazwisko co Rafał.

użytkownik usunięty
Cecilia

az taka piekne to nie jest...

heja heja!! ja mieszkam blisko Zduńskiej Woli czyli w SIERADZU. Miałam ten zaszczyt i spotkałam kiedyś R.K. i mysle że to spoko Ziom.

Ha! Czeeeść Zduńskowolanie xD Ja też jestem ze Zduni. I znam Colda osobiście xD
Pan Rafał Królikowski to chrzestny mojej koleżanki. Ale mało odwiedza nasze miasto;/

Szczała wszystkim ze Zduni xD Rafał jest supcio xD parę razy go u nasz widziałam i w rzeczywistości wygląda super xD

użytkownik usunięty
BlaBla77

Ja tez spotkalam. Byl w odwiedzinach w moim liceum - drugim L.O (bo sam tam chodzil) wspominal dawne czasy... naprawde fajny, cieply i zabawny czlowiek :)

użytkownik usunięty

Ja tez jestem z okolic Zduńskiej Woli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones